O nás

sme špecialisti na tapety

Náš príbeh v svete tapiet

V Neowall vytvárame dizajnové tapety na mieru. Tapety si môžete vybrať z nášho katalógu tapiet, alebo Vám vieme vytvoriť personalizovanú tapetu podľa Vašich predstáv, ktorá bude ladiť s Vašim interiérom.

Neowall vznikol v roku 2022, kedy sme si uvedomili, že dopyt a potreba personalizovaných tapiet vo veľkej miere stúpa. Veľa ľudí dnes hľadá kvalitné originálne tapety, ktorých je na trhu síce mnoho, ale klientom chýba usmernenie  a poradenstvo vo výbere prihliadajúc na konkrétny interiér, typ stien a kvalitu materiálu tapety . Mnohí si uvedomili po kúpe tapiet, že majú krásnu a mnohokrát aj drahú exkluzívnu tapetu, ktorú nedokážu aplikovať správne na steny sami a hľadajú preto odborníka aj v tejto oblasti…

práve preto vznikol Neowall.

V Neowall pracujeme ako tím. Pomocou skúsenej dizajnérky  Jany Tomondyovej a profesionálneho tapetára Zdena Zána Vám vieme navrhnúť originálne steny, ktoré dodajú Vášmu interiéru nový punc. 

Počas našich rokov praxe sme sa dostali do rôznych situácií, kedy klienti potrebovali oživiť priestor alebo dodať stenám nový rozmer, no nevedeli ako na to… 

a preto sme tu pre vás my.

Rozhodli sme sa ísť cestou komplexnej služby a poradenstva pre klienta od výberu tapety, usmernenia pri kúpe a následnej  pomoci pri aplikácii tapiet, tak ako aj technickej podpory a doporučením profesionálneho tapetára. 

Podstatnú časť nášho portfólia tvorí kolekcia originálnych tapiet, ktorú vytvára a kreslí dizajnérka Jana Tomondyová, mnoho fototapiet  tiež vzniká podľa potreby klienta a graficky sa pripraví tématicky podľa jeho predstáv a požiadaviek.

Tešíme sa na našu spoluprácu.

náš tím

Naša misia

Našim cieľom je vytvoriť originálne steny. S našou profesionálnou podporou a s vašimi predstavami dodáme punc jedinečnosti do akéhokoľvek priestoru.

naša vízia

Realizovať tapety na mieru, ktoré budú evokovať originalitu, emócie a osobitosť. Poctivou prácou, ľudským a priateľským prístupom, zvyšovaním vedomostí a skúseností chceme budovať spoľahlivú firmu 21. storočia a poskytovať tak okoliu vyššiu kvalitu života.

naše hodnoty

poradenstvo pre tapetovanie interiéru

Ak potrebujete vytvoriť originálnu tapetu na mieru alebo ak už svoju tapetu máte, ale neviete, kto Vám ju správne nalepí, obráťte sa na profesionálov. Správna inštalácia tapety je dôležitým krokom k spokojnosti, ponúkame služby profesionálneho lepenia tapiet, nielen komerčných, ale aj exkluzívnych tapiet náročných na inštaláciu.