Služby

Dizajnové tapety

Ponúkame dizajnové tapety vytvorené nami. Výber autorských tapiet v katalógu, tapety do každého priestoru. Tapety je možné farebne upraviť a prispôsobiť tonalite interiéru. Samozrejmosťou je tlač tapety na požadovaný rozmer steny.

N028 - glamour-II.

Katalóg tapiet

Prelistujte si náš katalóg hotových tapiet vytvorených našou dizajnérkou. Fototapetu vieme prispôsobiť farebne a pripraviť do tlače podľa zadaných rozmerov.

vizualizácie

Ak si nie ste istý výberom tapety, alebo chcete vopred vedieť ako bude vyzerať tapeta na vašej stene, je tu pre Vás služba vizualizácie tapety vo fotografii.

Kvalitné tapety

Každá tapeta je tlačená na kvalitnom vliesovom materiály, ktorý je zároveň odolný voči oderu.

Poradenstvo

Klientov sprevádzame vo všetkých fázach - od výberu, návrhu až po montáž. Poskytujeme poradenstvo a servis našim klientom pri lepení tapiet.

N046 - zlaté oblúky

Personalizované tapety

Vieme vytvoriť personalizované tapety na mieru. Ak hľadáte pomoc pri tvorbe alebo hľadaní správneho dizajnu, pomôžeme vám. Nájdenie správneho dizajnu fototapety môže byť zdrvujúcou úlohou. Dobrá správa, sme na to odborníci! Nechajte nás hľadať za vás.

Personalizované tapety

Osobné alebo personalizované tapety sú pre klientov, ktorí si nevybrali z nášho katalógu tapiet, nenašli vhodnú tapetu na trhu a hľadajú niečo naozaj špecifické, jedinečné a osobné.

Dizajn originálnych tapiet

Dizajn a grafiku tapety pripraví a navrhne naša interiérová dizajnérka Jana Tomondyová. Po konzultácii a špecifikácii vzhľadu vám pripravíme originálnu grafiku tapety.

Lepenie tapiet
a servis

Ak už svoju tapetu máte, ale neviete, kto vám ju správne nalepí, obráťte sa na profesionálov. Správna inštalácia tapety je dôležitým krokom k spokojnosti, ponúkame služby profesionálneho lepenia tapiet, nielen komerčných, ale aj exkluzívnych tapiet náročných na inštaláciu.

Profesionálne lepenie tapiet

Lepenie tapiet skúseným tapetárom, kvalitne a odborne nalepená tapeta je zárukou vašej spokojnosti.

Technické poradenstvo

Ak ste našim klientom a tapetu si lepíte sami, poskytneme vám servis a technickú konzultáciu.

Kontaktujte nás!

Ak túžite po tapete, ale neviete, ako na to alebo kto Vám ju správne nalepí, obráťte sa na profesionálov. Poradíme Vám s profesionálným výberom tapety, s vizualizáciou interiéru, samotnou tvorbou tapety alebo aj so správnou inštalácou tapety.